Centrum II.-lavička-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Na centrum2.....Nema sa kde sediet ked je vonku krasne a na ihrisku je vela ludi.Lavicky chybaju.Mamicky ked sa hraju zo svojimi detmi,musia sediet na betone.Na trave sa sediet neda,nakolko su zaspinene od psov.3-4 ludia cistia po nich exrementy a ostatni to nechavaju na trave.

19. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2. štvrťrok

Ing. Milan Dohnanský
28. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme ešte raz za Váš podnet. Dovoľte nám informovať Vás, že mesto v tomto čase pripravuje štúdiu rekonštrukcie a obnovy športových ihrísk na sídliskách. Tá sa zaoberá nielen ich modernizáciou a obnovou, ale aj osadením konkrétnych prvkov či frekvenciou využívania ihrísk a ich lokácie. Súčasťou štúdie je aj príslušný mobiliár, teda okrem iného aj lavičky na sedenie. Rozšírenie mobiliáru je teda plánované súčasne s obnovou ihrísk. Tá bude realizovaná v závislosti od rozpočtových možností mesta, na viaceré ihriská má však mesto v pláne žiadať aj o nenávratné finančné príspevky a granty. Ďakujeme za trpezlivosť a porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Priebežne

Janka Beniaková, referát životného prostredia
13. september 2020

Robert Zvonár

neviem kde to je
14. september 2020

Robert Zvonár

kde to je? Presnejšie!
14. september 2020

Daniel

Centrum 2.....pri kruhovom objazde.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania