Pod hájom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Škoda slov v parku, pri 5. ZŠ, tam sú odpadky, porozbijané sklenené fľaše, ohorky,... ale toto je už extrém.

04. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ešte raz ďakujeme za podnet. Nelegálna skládka bola zlikvidovaná.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 11.3.2020

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.