Partizánska-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Vojtech 02. marca 2020

Dobrý deň,

už niekolko tyzdnov nás občanov a hlavne vodičov obmedzuje nemenovana krčma svojim konanim. Z ich objektu ide priamo az na vozovku hadica, ktorou zrejme nieco vypustaju do mestskej kanalizacie. Nemyslim si, že to je v poriadku a hlavne ked priamo ohrozuju ucastnikov cestnej premavky takymto počínanim. Trojuholnik, ktory tam umiestnili nič nerieši, skor naznačuje "pohoda ono to tu nejaku tu dobu bude, zmierte sa s tým".
Planuje s tým mesto niečo robiť?

Ďakujem

04. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
15. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet. Preverovaním na mieste bolo zistené, že došlo k poškodeniu odpadového potrubia pri stavebných prácach na priľahlom pozemku. Následkom uvedeného došlo k znefunkčneniu odtekania odpadových vôd z pohostinstva, preto bolo nutné túto havarijnú situáciu riešiť týmto spôsobom až do odstránenia poruchy.
S úctou
Kto? Mestská polícia
Kedy? 1 mesiac

Mgr. Peter Kubica; zástupca náčelníka MsP
18. júl 2020

Vojtech

Som rad, že ste danu situaciu preverili kazdopadne preco je vas prispevok v minulom case? Porucha totiz asi nezmizla kedze su to prave 2 mesiace od vaseho prispevku a jedine co sa zmenilo je to, že vystrazny trojuholnik zmizol ale hadica ostala.

Preco tu vlastne na tolko prispevkov odpoveda MSP? Nevravim, že sa v tom vyznam ale co ma MSP s tym, že vznikla havarijna situacia na nejakom potrubi a majitel prevadzky vypusta odpadove vody do mestkej kanalizacie?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania