Pod hájom-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 12. marca 2020

Pri potravinách "Na kopčeku" - kamera oproti nad BUS zastávkou - hm? a predsa toto? vo večerných hodinách tma - chýba tam aj lampa - verejné osvetlenie -pri tých stánkoch - a zrejme častejšie hliadky mestskej polície - hm?

16. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
24. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok je odstránený.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 24.3.2020

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.