Kollárova-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 15. marca 2020

prázdny kvetináč bráni zrejme vjazd áut, ale šoféri si pomáhajú že ho obchádzajú - možno zásobovanie. .. neviem, nechcem nikomu krivdiť... kúsok chodníku smeruje do trávnatej plochy - kedysi tam bolo ihrisko... no pekný pohľad tu nieje...na nič veru..

16. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
31. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Dovoľte nám informovať Vás, že na základe uvedenej fotografie, bohužiaľ, nie je možné stotožniť vozidlo, ktorého vodič sa dopustil tohto priestupku. Nakoľko je však jazda po verejnej zeleni zakázaná, žiadame občanov, ktorí sa stanú svedkami protiprávneho konania tohto typu v ktorejkoľvek lokalite, je potrebné takéto konanie bezodkladne telefonicky oznámiť na mestskú políciu. Pokiaľ ide o úpravu zelene, k tej by malo dôjsť v jarných mesiacoch. Dôležitá je však kooperácia s mestskou políciou, aby nedochádzalo k opakovaniu tohto negatívneho javu. Mesto upraví zeleň v tých prípadoch, kde dokáže určiť príčinu, resp. pôvodcu jej poškodzovania a tak predísť opakovanému ničieniu zelene. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Mestská polícia Dubnica nad Váhom, referát životného prostredia
Kedy? Priebežne

Daniela Gašparová, referát životného prostredia
12. september 2020

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený Nie je to ideálny stav, ale je to lepšie...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania