Pod hájom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 15. marca 2020

tieto kvetináče patria zrejme súkromníkovi - ale ak sa nevyužívajú pre kvetinovú výzdobu súkromne - mohlo by ich mesto za euro odkúpiť a využiť inde :)

16. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
24. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet. Dovoľte nám informovať Vás, že smeti z kvetináčov sú vyzbierané (pozri priložená foto). Mesto zároveň vyzvalo majiteľa budovy, aby bol dôslednejší pri starostlivosti o okolie svojho majetku. Ďakujeme za porozumenie.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 19.3.2020

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania