Prejtská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Martina Švecová 06. apríla 2020

Včera som bola s dcérou zbierať odpadky okolo Prejtských jazier a s hrôzou som zistila, ze je tam na vstupe cca 30 vriec nazbieranych odpadkov z poslednej zbieracej brigady.
Chapem príslušnosť problemu na SRZ Mso Dubnica nad Váhom, ale treba si uvedomiť, že 90% odpadu tam zanechali občania Dubnice n/V pri svojich prechádzkach a ktoré sa v súcasnej situácií korona vírusu ešte zintenzivnia.
Ďakujem za odvoz, prip.kontaktovanie SRZ Mso s ponukou pomoci pri odvoze.
Švecová Martina

07. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac
07. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet. Mesto neeviduje požiadavku na vývoz vyzbieraného odpadu, ani informáciu o brigáde. Odvoz smetí zabezpečia technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o. Ďakujeme za informáciu. S úctou
Kto? Technické služby mesta
Kedy? Jar 2020

Janka Beniaková, referát životného prostredia
16. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o., odstránili vyzbieraný odpad. S úctou
Kto? Technické služby mesta
Kedy? 9. apríl 2020

Janka Beniaková, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.