Nám. Matice slovenskej-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Michal Mazánik 03. mája 2020

Dobrý deň,

prosím o doplnenie značky "prechod pre chodcov" na Nám. Matice Slovenskej, pri vjazde do podzemných garáží pri OD Astra. Značka bola dlhú dobu uvoľnená a momentálne úplne chýba.

Ďakujem za opravu.

Michal Mazánik

04. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že predmetná značka bola na miesto doplnená. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát dopravy
Kedy? Júl 2020

Bc. Miroslav Faltejsek, referát dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania