Kollárova-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Michal Mazánik 16. mája 2020

Dobrý deň,

prosím o riešenie situácie s nebezpečnou mrežou kanála pri vstupe do podchodu pri OD Kaufland, smerom od Kollárovej ulice. Mreža vyčnieva pár cm nad úroveň chodníka a vzhľadom na to, že v podchode je málo svetla, chodci môžu ľahko zakopnúť a spôsobiť si úraz. Prosím preto o zapustenie mreže na úroveň povrchu chodníka. Do tej doby by som rád požiadal o zvýraznenie nerovnosti žltočiernou páskou.

Ďakujem za ochotu pri riešení podnetu.

18. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania