Centrum II.-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 20. mája 2020

Lavička je stará ... poškodená ...a stĺpiky v zemi zabetónované .dávno nefunkčné - spravte prosím nápravu :)

21. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
27. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet. Dovoľte nám informovať Vás, že mesto Dubnica nad Váhom odstráni stĺpiky z celého okolia predmetného bytového domu, ako aj samotnú lavičku, avšak až po súhlase vlastníkov, nakoľko mesto lavičku nevlastní. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Jún 2020

Mgr. Janka Beniaková, vedúca referátu životného prostredia
02. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto predmetnú lavičku i stĺpiky odstránilo, pristúpilo tiež k úprave terénu. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Máj 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania