Športovcov-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
06. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: predmetná zastávka bola opravená. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Marec 2021

Ing. Dana Mutalová, majetkovoprávne oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania