Pod hájom-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 24. mája 2020

Mesto opravilo viacero lavičiek :) pekné :)
pri zariadení pre seniorov Dubnina je určite tiež dôležité lavičky opraviť - vymeniť staré za nové - rovné ... staré sú zdeformované - vykrivené ... seniorom sa ťažko vstáva z lavičiek, ktoré nie sú horizontálne polohované...lavičky by mali byť "pod zadkami " plné - bez medzier... dosky testne pri sebe-ako sú novoumiestnené 2 lavičky - ktoré nahradili autonehodou poškodené staré...

25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 mesiace

Ing. Milan Dohnanský
26. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Zariadenie pre seniorov Dubina, m.r.o.
Pod hájom 1291/119
018 41 Dubnica nad Váhom
27. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
07. september 2020

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania