Murgašova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Dobrý deň, odstavený autovrak plný odpadu kúsok od cestného nadjazdu pri zimnom štadióne.

08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
09. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme ešte raz za Váš podnet. Dovoľte nám oboznámiť Vás, že uvedené vozidlo sa nachádza na pozemku Slovenskej republiky, na ktorom správu vykonávaju Železnice Slovenskej republiky, na ktoré ako kompetentnú inštitúciu tento podnet postupujeme. Ďakujeme za porozumenie a Vás záujem. S úctou
Kto? Mestská polícia Dubnica nad Váhom
Kedy? Jún 2020

Mgr. Peter Kubica, zástupca náčelníka Mestskej polície v Dubnici nad Váhom
09. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme " ŽSR ", Klemensova 8,
Bratislava, PSČ 813 61, SR

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.