Obrancov mieru-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Michal Mazánik 08. júna 2020

Dobrý deň,

prosím o orez stromu pri schodisku vedúcom zo sídliska Centrum I do priestoru zastávky Rozptyl. Strom je síce veľmi pekný, no jeho ťažké konáre po tom, ako narástli listy, sú vo výške ani nie 2 metre nad zemou, čo de facto znemožňuje používanie schodiska pod ním (chodci si musia takmer čupnúť, aby prešli).

Ďakujem za ochotu.

08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto vykonalo orez predmetnej dreviny. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Jún 2020

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia
17. jún 2020

Michal Mazánik

Ďakujem veľmi pekne za vybavenie podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania