K Váhu-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Dobrý deň, chcel by som upozorniť na spadnutú dopravnú značku pred kanálovým mostom - smer Bolešov.

29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 1 týždeň

Ing. Milan Dohnanský
30. jún 2020

Tomáš Mojto

Podnet bol vyriešený. Ďakujem.
30. júl 2020

Tomáš Mojto

Dobrý deň. Prešiel mesiac a táto značka je znovu na zemi a tentokrát aj zo stĺpikov o ktorý bola pripevnená.
02. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.