Pod hájom-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
AnnaK 02. júla 2020

Dobrý deň,
poprosíme poorezávať konáre. Keď ideme po chodníku živica z konárov kvápe a znehodnocuje nám oblečenie. Z toho dôvodu by bolo vhodné odrezať konáre aby boli iba po chodník.

02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
16. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet. Radi by sme Vás informovali, že mesto zabezpečilo orez predmetnej zelene. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Júl 2020

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania