Pod hájom-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
AnnaK 02. júla 2020

Dobrý deň,
pôvodne to vraj mal byť "živý plot". Pred dvoma rokmi to bolo naposledy zostrihané. Odvtedy to rastie ako chce. Byty na prízemí za chvíľu budú mať tieto konáre v oknách. V tejto huščine majú raj myši a potkany. Poprosíme poorezávať upraviť a najmä povyhrabávať odtiaľ konáre ktoré tam pred dvoma rokmi nahádzali tí, ktorí tie kríky zrezávali.

02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta. Pre lepšiu komunikáciu je potrebné presne lokalizovať miesto, napr. uvedením čísla paneláku príp. vchodu.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
02. júl 2020

AnnaK

Dobrý deň,
pri zadávaní podnetu som poctivo vyplnila lokalizáciu na mape a ešte aj "kolonku" s adresou. Ale ok, upresňujem adresu...Pod Hájom 1359 a ide o plochu medzi vchodmi 143 a 144.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania