Obrancov mieru-odvodňovací žľab zarastený burinou

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Dobrý deň,

odvodňovací žľab na ploche pred SPŠ by bolo potrebné poriadne vyčistiť po celej dĺžke. Výdatne sa tam darí burine a plocha nepôsobí reprezentatívne, keďže sa jedná o frekventované miesto v centre mesta.

10. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, radi by sme Vás informovali, že mesto zabezpečí vyčistenie predmetného žľabu. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Júl 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta
01. august 2020

Vladimír Ronec

Žľab je vyčistený. Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania