Nad kostolom-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Dobrý deň, poprosím o orezanie prevísajúcich konárov, ktoré zasahujú do chodníka (treba sa zohýbať ☺️).

13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
16. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet. Radi by sme Vás informovali, že mesto zabezpečilo orez predmetných drevín. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Júl 2020

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania