Štúrova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Dlhodobo odstavene vozidlo bez STK a EK a ŠPZ. Sem tam v ňom pre bývajúci clovek.

13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
16. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet, dovoľte nám informovať Vás, že mestská polícia už predmetný priestupok objasňovala a vyzvala vlastníka vozidla na jeho odstránenie. V stanovenom termíne vlastník svoje vozidlo neodstránil, preto polícia postúpila spisový záznam na referát životného prostredia. Mesto pristúpilo k riešeniu odstránenia vozidla v zmysle zákona o odpadoch. Ak vlastník nezareaguje na výzvu mesta do stanoveného termínu, mestský úrad, aby mohol vozidlo odstrániť, musí dodržať 60-dňovú lehotu, ktorá je stanovená zákonom. Zákonom stanovené lehoty však nedokážeme ovplyvniť, preto Vám ďakujeme za trpezlivosť. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? September 2020

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania