Obrancov mieru-dlhodobo nevyužívaný stánok

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Dobrý deň,

je prosím v možnostiach mesta nejakým spôsobom preveriť (vlastnícky vzťah, nájomná zmluva, ...), čo by sa dalo urobiť s týmto stánkom, resp. ho odstrániť. Domnievam sa, že je dlhodobo nevyužívaný a centrum by sa bez neho v takom pripade zaobišlo.

06. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
07. september 2020

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
09. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
12. september 2020

Daniel Cádra

Takýchto nefunkčných stánkov, chátrajúich a hyzdiacich okolie je po celej Dubnici žiaľ viac...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania