Obrancov mieru-dlhodobo nevyužívaný stánok

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Dobrý deň,

je prosím v možnostiach mesta nejakým spôsobom preveriť (vlastnícky vzťah, nájomná zmluva, ...), čo by sa dalo urobiť s týmto stánkom rýchleho občerstvenia, resp. ho odstrániť. Domnievam sa, že je dlhodobo nevyužívaný a centrum by sa bez neho v takom pripade zaobišlo.

06. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
07. september 2020

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
12. september 2020

Daniel Cádra

Podobné stránky i Pod hájom ..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania