Športovcov-spadnutý kábel

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Dobrý deň,
Na ul. Športovcov je spadnutý kábel.

04. august 2020

Tomáš Mojto

Kábel bol navinutý a zviazaný, takže už neprekáža na chodníku - podnet vyriešený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.