Bratislavská-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
JANA CHORVATOVA 20. augusta 2020

Dobrý deň ,náš problém sa týka uz spred 4 rokov ked sa ťahali optické kable pred našou bytovkou bolo rozkopané. len tak nahadzané a znova vrtali kladivom a po roku nastal problém, začal cez leto asfalt prepadávať až do takej miery že sa vytvorila diera. Obrátili sme sa na úrad nakolko to nie je náš pozemok.Do dnešného dňa a to je už vyše roka čo sme podávali podnet na úrad sa nič nedeje okrem diery,ktorá sa zväčšuje.Obraciame sa my, obyvatelia bytovky ako na primatora tohto mesta o pomoc.Dúfam že nie ,ako na poslednú inštanciu. Ďakujeme ,obyvatelia bytovky 443/24 .

21. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 4. štvrťrok 2020

Ing. Milan Dohnanský
06. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Mesto situáciu preverilo. Dovoľte nám informovať Vás, že diera, ktorá vznikla pred domom, nemá súvis s kladením optického kábla. Diera vznikla pri kanalizačnej šachte domu, ktorej oprava je vecou bytového domu. Na základe dohody so správcom domu však bude mesto súčinné a zabezpečí výkop a následne spätnú úpravu chodníka po oprave šachty, ktorú vykoná správca. Objednávka na výkop okolo šachty bola zadná už v minulom roku, dodávateľ však prácu neodviedol správne. Po viacnásobnej urgencii by mala byť rozkopávka zrealizovaná a pripravená pre správcu na realizáciu opravy v priebehu nasledujúcich dní, Veríme, že v dohľadnej dobe vec doriešime k spokojnosti bytového domu. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Október 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta
02. november 2020

JANA CHORVATOVA

Áno ďakujeme veci sa pohli to co malo osbd zabezpečiť zaliate diery je urobene diera zasypana len čakáme ešte na posledný krok dat na vrch asfalt. Dúfam že sa to do konca roka stihne. O dokončení budem vás informovať. Ďakujem
18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, radi by sme Vás informovali, že predmetná plocha bola zaasfaltovaná. Ďakujeme za porozumenie a spoluprácu. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? November 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta
18. november 2020

JANA CHORVATOVA

Ďakujeme, že aj keď sme dlho čakali, sme sa dočkali.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania