Centrum II.-neorezaný strom pri stĺpe verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Naďa Podhradská 21. augusta 2020

Na chodníku od paneláku 97 sú svetlá verejného osvetlenia skryté v konároch stromov.

21. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
14. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto zabezpečilo vykonanie nápravy. Ďakujeme za porozumenie a trpezlivosť. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Október 2020

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania