Fándlyho-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Dobrý deň, dlhodobo odstavená Škodovka blokujúca chodník.

10. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
17. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet. Dovoľte nám informovať Vás o procese riešenia tohto podnetu. Mestská polícia predmetný podnet eviduje a komunikuje s majiteľom vozidla, ktorý bol vyzvaný, aby vozidlo z verejného priestranstva odstránil. Zatiaľ tak však neurobil, takže mestská polícia bude postupovať štandardným zákonným postupom vedúcim k odstráneniu vraku vozidla. V tomto prípade plynú niekoľko týždňové lehoty, takže o zmene stavu budeme informovať, keď to bude aktuálne. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Mestská polícia Dubnica nad Váhom
Kedy? Jeseň 2020

Mgr. Peter Kubica, zástupca náčelníka Mestskej polície v Dubnici nad Váhom
23. september 2020

Peter Hanžl

Fándlyho-odstavené vozidlo na chodníku

je to mestský pozemok, alebo majiteľa domu..a ak tam parkuje nefunkčné auto - je to jeho vec?
16. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že vozidlo bolo odstránené. Ďakujeme za porozumenie a trpezlivosť. S úctou
Kto? Mestská polícia Dubnica nad Váhom
Kedy? Október 2020

Mgr. Peter Kubica, zástupca náčelníka Mestskej polície v Dubnici nad Váhom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.