Kollárova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Jana Jankovcova 09. septembra 2020

Po rekonštrukcii cesty pred garážami 2208.2207.2206 2243.2244.2245 zabudli vyspadovat cestu ku dažďovému kanálu a stojaca voda nám znepríjemňuje vstup do garáži.

10. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 4. štvrťrok 2020

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania