Centrum I. ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Centrum I.-betónová plocha

Centrum I.
27. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Centrum I.-zle vyspádovaný chodník

Centrum I.
27. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Centrum I.-trávnatá plocha-vyschnutá

Centrum I.
27. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Centrum I.-neodprataný zelený odpad

Centrum I.
25. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Centrum I.-osvetlenie-poškodené stĺpy

Centrum I.
11. mája 2021 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Centrum I.-poškodená poštová schránka

Centrum I.
03. mája 2021 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Centrum I.-cesta-výtlk

Centrum I.
03. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Centrum I.-strom-poškodená podpera

Centrum I.
11. apríla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Centrum I.-znečistené zberné nádoby

Centrum I.
01. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Centrum I.-Verejné služby-iné

Centrum I.
21. marca 2021 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Centrum I.-osvetlenie-poškodené stĺpy

Centrum I.
21. marca 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Centrum I.-osvetlenie-poškodené stĺpy

Centrum I.
18. marca 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Centrum I.-osvetlenie-nefunkčné

Centrum I.
17. marca 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Centrum I.-poškodený stĺp osvetlenia

Centrum I.
17. marca 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Centrum I.-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Centrum I.
17. marca 2021 Komentáre1 Hodnotenie0