Nad kostolom ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Nad kostolom-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Nad kostolom
30. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nad kostolom-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Nad kostolom
22. marca 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
November 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Nad kostolom-cesta-výtlk

Nad kostolom
26. novembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Nad kostolom-zlý stav verejného WC

Nad kostolom
03. októbra 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
September 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Nad kostolom-chodník-poškodená dlažba

Nad kostolom
11. septembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nad kostolom-strom-neorezaný

Nad kostolom
10. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nad kostolom-cesta-znečistená

Nad kostolom
06. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nad kostolom-chodník-znečistený

Nad kostolom
06. júla 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Marec 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nad kostolom-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Nad kostolom
15. marca 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
December 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Nad kostolom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nad kostolom
30. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nad kostolom-chodník-znečistený

Nad kostolom
07. augusta 2019 Komentáre3 Hodnotenie0