Labutia-preplnená zberná nádoba bez označenia

Zodpovednosť za riešenie: Hamuliakovo

Vyriešený

Dobrý deň. Na začiatku Poľnej ul. stojí od posledného vývozu KO nevysypana zberna nádoba. Nemá nálepku, takze ok, že ju nevysypali. Len majiteľ asi čaká na další vývoz v nádejí, že to omylom smetiari vysypú. O smetiak nejaví záujem už týždeň. Navyše tam niekto prikladá ďalšie smeti. Teraz je už smetiak preplnený. Prosím o odstránenie tejto plnej nádoby bez majiteľa. Ďakujem Jarmila

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie, podnetom sa budeme zaoberať.

Ludmila Goldbergerová, starostka
22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na základe našej evidencie nie je zrejmé, koho zberná nádoba by táto neoznačená nádoba mohla byť. Z tohto dôvodu bude z verejného priestoru odstránená a uskladnená na zberovom dvore, kde si ju prípadný vlastník môže počas otváracích hodín prevziať.
Váš podnet je vybavený.

Ludmila Goldbergerová, starostka
22. jún 2020

Jarmila Tomeckova

Dobrý deň, ďakujem za rýchle vyriešenie. Jarmila

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.