Partizánska-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený
meno
Marian 21. apríla 2021

Dobry den. Chcel by som sa opytat, kedy budu opat v meste Handlova osadene kontajnery na pouzite odevy? Respektive ci este niekedy budu tieto kontajnery v nasom meste.

22. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Ďakujeme za Váš podnet. V januári tohto roku sme informovali na našom webovom sídle, že spolupráca s EKOCHARITY s.r.o. sa končí na ich podnet.
článok z januára tu: https://www.handlova.sk/sprava/16528/kontajnery-na-satstvo-a-textilie-koncia.html
Mesto má záujem o poskytnutie služby triedenia takéhoto druhu odpadu a preto aktuálne posudzuje dve ponuky na zavedenie a prevádzku takejto služby v Handlovej a pripravuje zmluvné podmienky. Akonáhle sa služba zberu šatstva kontajnerovým spôsobom obnoví, mesto bude informovať občanov prostredníctvom svojich komunikačných kanálov. Spustenie tejto služby predpokladáme v horizonte dvoch mesiacov.

tím oddelenia marketingu a komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.