Údernicka-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený
meno
Marta Hudecova 18. júna 2021

Prosím Vás takto vyzeraju smetné kontajnery po 3dnoch, papier, sklo.Obyvavatelia obytného domu MC 13 nemajú kde dávať svoj odpad za ktorý platíme. Nakoľko nám kontajnery zapĺňajú odpadom Coop Jednota a S Pub ktoré sa nachádzajú v blízkosti nášho domu. Prosime Vás o vyriešenie tohto problému, lebo nebudeme triediť odpad dovtedy kým sa to nevyrieši. Vlastníci bytového domu Mc13.

18. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Hudecová.

Konateľ spoločnosti Hater Handlová sa osobne stretol s obyvateľmi priľahlého paneláku. Hovoril aj s prevádzkarom S_PUBu. Rovnako tak s COOP Jednotou. Ešte sa preveria podrobnosti, ale cieľ je aby mali obe prevádzky vlastné nádoby, do ktorých budú vhadzovať odpady z vlastnej produkcie.
Podnet sa bude riešiť a budeme ho aktualizovať.
Kto? HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o.

tím oddelenia marketingu a komunikácie
29. jún 2021

peter

Konatel spolocnosti nech tam v prvom rade urychlene posle auto aby odviezli to sklo nakolko uz sa tam flase valaju po ceste a ak niekto dostane defekt som zvedavy ci pan konatel nahradi skody za znicene pneumatiky ci nejake porezane dieta ktore sa tam posmykne ved ten smetiak na sklo je plny kopcom uz dva tyzdne a okolo smetiaka sa vytvara skladka skla. Treba fakt zavolat mestsku policiu nech vysetruju kto tam tu skladku robi a preco?To bolo reci ako chceme krajsiu Handlovu a ako budeme triedit odpad no netriedime nemame kam pan konatel. Pan konatel konajte!
29. jún 2021

Marta Hudecova

Včera som volala na Hater ohľadom toho skla a my povedali ze to dnes zoberú
05. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Hudecová aj pán Peter,

konateľ spoločnosti Hater Handlová potvrdil, že obe prevádzky boli poučené ako narábať s odpadom zo svojich prevádzok. S Pub si zadováži dve nové nádoby, ktoré budú umiestnené pred prevádzkou v priebehu nasledujúcich dvoch dní. Stav, kedy boli smetné nádoby obyvateľov bytového domu zapĺňané odpadom z prevádzok by sa nemal opakovať.

tím oddelenia marketingu a komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.