Lipová-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený
meno
Marian 11. augusta 2021

Dobrý deň.

Na ulici Lipová smerom k záhradám od trafostanice za telocvičnou ZŠ Mierovè námestie je poškodená cesta. Autá už majú problém plynulo týmto ùsekom prejsť. Ùsek cesty je v takom stave, že
dochádza k poškodeniam vozidiel. Chcel by som sa opýtať či by mesto nemohlo tento úsek opraviť? Niekoľkokrat sa táto cesta opravovala na náklady iba pár majiteľov garáži. Ale to nejde robiť stale, aby občan mesta opravoval mestsku cestu. V takom prìpade nech mesto odpustì majitelom garázi dane z nehnuteľnostì a za ušetrené peniaze si tù cestu dajù opraviť sami. Pokial bude privolaná k poškodenemu vozidlu polìcia, tak za nehodu bude zodpovedné mesto, nakoľko je majitelom komunikacie a ono bude musieť odškoďnovať. Mesto zodpovedá za stav vozovky v obci pokiaľ sa nejedná o štátnu cestu.

27. august 2021

Marian

Najlepsie je na otazku neodpovedat a problem sa "vyriesi"... Povedali si raz v jednom meste zvanom Handlova...
28. august 2021

Marian

Podnet tu ostal bez odozvy, ale dany problém je uz vyrieseny. Ci mal pricinenie k tomu, ze vytlky sa opravili neviem, ale hlavne je ze je cesta opravena. 👍
31. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Hneď po prijatí Vášho podnetu bola zadaná oprava spoločnosti Hater Handlová spol. s r.o. Z dôvodu čerpania dovoleniek sme Vám nestihli odpovedať v čase.
Ako ste sám uviedli, cesta je opravená.

tím oddelenia marketingu a komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.