Okružná-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený
meno
Blahoboj 08. novembra 2021

Čierna skládka? Je možné to riešiť?

09. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Ďakujeme za zaslanie podnetu. Samozrejme takéto "čierne skládky" oficiálne znečisťovanie verejného priestranstva je v rozpore s platnou legislatívou. Skládky akéhokoľvek rozsahu je potrebné hlásiť mestskej polícii, ktorá môže uložiť aj pokutu do výšky 33€ pokiaľ sa im podarí identifikovať pôvodcu znečistenia.
Túto "skládku" odpracú aktivační pracovníci vo štvrtok, kedy chodievajú brávať odpad z odpočívadiel.
Kto? Oddelenie životného prostredia a aktivační pracovníci
Kedy? 11.11.2021

Tím oddelenia komunikácie
11. november 2021

Odpoveď samosprávy

Vedúci aktivačných pracovníkov potvrdil, že odpad bol dnes odvezený.

Tím oddelenia komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania