3kosba na MC

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený

Zaslal: michal hrebicek, 26. septembra 2016

Zdravim ten isty problem ako pri druhej kosbe.Cele sidl.sa pokosi a okolo 1809 a 1810 a okolo psacej zony nie.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

12. október 2016 Odpoveď

Dobrý deň,
ďakujeme za zaslanie podnetu. Uvedená lokalita sa momentálne kosí a kosba bude ukončená v najbližších dňoch.

Karol Kučera, vedúci koordinátor AP

Diskusia

Judit Gavlíková: Viete ako ťažko sa kosí "psacia zóna"? Ja viem, lebo kosíme verejné priestranstvo v blízkosti cvičiska. Psie exkrementy čerstvé, ale aj suché - to kosenie je hotový horor a ešte aj zdraviu nebezpečný. Možno keby sa psíčkári starali a zvyšky po svojich psoch zbierali tak, ako to VZN káže a lúka by bola čistá, určite by som bola na vašej strane, ale takto.....
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.