Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Parkovisko pri pošte

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený

Zaslal: Jarka, 04. októbra 2016

Zaujímalo by ma, či tie značky sú v poriadku, čo sa týka smeru osadenia ( jedná sa o značky s časovým obmedzením).Taktiež by som chcela vedieť, kto určoval dĺžku trvania obmedzenia, lebo si dovolím tvrdiť, že naša pošta nie je v cca 75% schopná vybaviť zákazníka do 30min. To ako máme s rady odbiehať preparkovať, alebo je iné riešenie?

05. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za zaslanie podnetu. Dopravné značenie je osadené v zmysle schváleného projektu dopravného značenia ODI Prievidza. Dopravné značenie osadzovala organizácia s oprávnením na dodávku a montáž dopravného značenia. Toto parkovisko nie je zriadené len pre klientov Slovenskej pošty. V prípade časovo dlhšieho parkovania ( nad 30 minút ) odporúčame použiť parkoviská bez časového obmedzenia ( napr. pred OD Billa, za DK a pod. )

Ing. Jozef Čaplár, vedúci odd. výstavby, územného plánu, dopravy a ochrany ŽP
05. október 2016

Judit Gavlíková

A keď budem trebárs už druhá pred okienkom, zrazu prídem na to, že prešvihnem 30 min.limit, tak čo, utekať preparkovať a znovu sa postaviť na koniec radu, alebo riskovať pokutu od nekompromisnej mestskej polície? Tiež riešenie na figu. A čo tak toto parkovanie celkom zrušiť. Keď už, tak už, veď sme Handlovčania!!!
06. október 2016

Jarka

To ako ak niekto nesie objemnejšiu poštu, má ju trepať zo vzdialenejších parkovísk? A parkovisko pri Bille má tiež označenie len pre zákazníkov. Takže pre úľavu občanov by bolo bývalo rozumnejšie dať tam aspoň 60 min. Smer značiek , no neviem, ak je značka pre invalidov otočená v smere parkovného miesta, nemala tak byť otočená aj značka s časovým obmedzením?
11. október 2016

Anton

Nerobte z toho horor. Keď mestským policajtom poviete, že ste dlhšie stáli na pošte určite to zohľadnia. Nesmiete sa však za-kecať s kamarátkou, alebo susedou.
01. január 2017

Jeremi Qasimodo

na tom takzvanom obchvate tiez mozte stat aj ked by sa nemalo a to parkovisko malo byt uplne inak riesene mohlo tam vojst raz tolko aut ale co uz aspon mame o com debatit....

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.