Handlovská kapustnica 2016

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený

Zaslal: Miroslav, 19. novembra 2016

Chcem len vedieť na čo sa použije výťažok z kapustnice

21. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
výťažok z tohtoročnej kapustnice bude určený pre Základnú umeleckú školu. Bude sa variť i farská kapustnica - výťažok z tejto kapustnice poputuje na opravu nášho kostola. Viac o kapustnici nájdete na webovom sídle mesta tu: http://www.handlova.sk/?program=51&module_action__0__id_ci=108243

Mgr. Viktória Moravčíková Timurová, marketing a komunikácia
21. november 2016

Lubo

viac som sa z toho plagátu nedozvedel ! na Základnú umeleckú školu ? na čo na platy? na okná? na teplo? zdá sa že vám unikol tento rok zmysel kapustnice....
23. november 2016

Anton

Varenie kapustnice sa stalo tradíciou v Handlovej. Je to podujatie kde sa stretnú občania handlovskej doliny, porozprávajú sa, vypočujú si tradičný program, posúdia, kto uvaril najlepšiu kapustnicu a výťažok poputuje na dobrú vec. Niečo na kostol , niečo na opravu umeleckej školy. Tých 1,5 alebo 3,0 EUR., ktoré dá za kapustnicu pán Miroslav pôjde tomu, od koho si kapustnicu kúpi. Je však dôležité, aby sa akcia vydarila a občania sa na nej dobre cítili.
24. november 2016

Helena

Dobrý nápad!konečne na prostredie pre naše nadané deti niečo,ked nemá im kto pomôcť!isto to rozumne využijú,je tam dobré vedenie...roky na charitu,teraz aj pre deti,ktore pre mesto daćo aj urobia,reprezentuju,na charitu maju ľudia možnosti prispieť..táto akcia má byť a pre inú myšlienku..deti...kostol..ok!!p.Cukan pridal možnosť..nech sa po najedeni ľudia hneď nerozprchnu,ale ostanú,postoja,podebatia.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.