Neporiadok pri kontajneroch

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený

Zaslal: Ján, 12. decembra 2016

Neporiadok pri odpadových kontajneroch

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

12. december 2016 Odpoveď

Dobrý deň,
ďakujeme za zaslanie podnetu. Kontajner bol vymenený v 49. týždni t.r.

Ing. Blažej Litva, konateľ Hater-Handlová s.r.o.

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.