Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Cintorin - zimna udrzba

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený

Zaslal: Marek, 10. decembra 2017

Rad by som sa opytal na udrzbu cesty na cintorin a na samotnom cintorine. Cesta je sice odhrnuta, ale neposypana. Caka mesto, pokial sa lad sam roztopi, alebo pokial sa stane nehoda, ci niekto padne a zlomi si ruku...?

11. december 2017

Judit Gavlíková

Nie je za stav cesty zodpovedný správca cintorína? Veď platíme každoročne poplatky.
27. december 2017

Odpoveď samosprávy

Prajem dobrý deň,
na komunikácii bola vykonaná zimná údržba aj posypom ihneď v deň, kedy ste nahlásili podnet.
S pozdravom


Mgr. Jana Paulínyová, odd. komunikácie MsÚ
01. január 2018

Marek

Dobry den,
zda sa vam, ze musi niekto upozornovat, na zakladne povinnosti mesta? A preco, ked mesto vykonalo napravu, odpisete az 16 dni po podani podnetu? Dakujem

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.