Neporiadok na Mostnej ulici.

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený

Zaslal: Iva., 16. decembra 2017

Myslíte si,že sa situácia s vybudovaním podzemných kontajnerov týmto vyriešila??????? podlľa toho,čo vidim už pár dní posebe ani zďaleka nie....je to horšie,ako zlé..

27. december 2017

Odpoveď samosprávy

Prajem dobrý deň,
neporiadok v okolí kontajnerov bol odstránený ešte pred vianočnými sviatkami.
Týmto ďakujeme všetkým obyvateľom na sídlisku Mostná, že odpad hádžu do nových kontajnerov, ktorých kapacita je oproti starým 1100 l nádobám, dvojnásobná.
Ako mesto Handlová informovalo v priebehu roka, takýto systém je estetický a dostupnosť ku všetkým trom stojiskám sa pohybuje od 70 do 200 krokov. Situácii zo 16. decembra 2017 je možné predísť aj tým, že odpad bude stlačený.
Ďakujeme.
S pozdravom

Mgr. Jana Paulínyová, odd. komunikácie MsÚ
10. január 2018

Iva.

Opätovný neporiadok na Mostnej ulici

Ani nie po mesiaci je pri nových kontajneroch znova neporiadok,ktorý tam straší už tretí deň..je nutné vynášať ho častejšie..pretože ak sa tak nestane,neviem si predstaviť ten zápach,ktorý tam bude,keď sa oteplí.. hlavný problém je podľa mňa ten,že kontajner kapacitne nestačí pre cca 160 bytov..pred našim panelákom sú kontajnery tri pre 48 bytov..a ešte sa nestalo,že by boli preplnené..nebolo náhodou hlavnou úlohou nových kontajnerov odstrániť neporiadok a zápach z našich ulíc ???????
23. máj 2018

Ľudmila

Ľudia ale zamyslite sa aj nad vlastnou konzumnou spotrebou. Nekupujte veci, ktoré sú zbytočne balené v niekoľkých vrstvách obalov, bude menej odpadu, stláčajte plastové fľaše, vojde sa ich tam viac. So zodpovednosťou by mal začať každý sám u seba.
Ale tiež som toho názoru, že takýto prístup "kompetentných" odrádza bežného občana odpad triediť.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.