Padnute stromy

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Neriešený

Zaslal: eman, 21. mája 2018

Dobry den,chcem sa len opytat či by niekto nemohol prist odpratat spadnute stromy na okr.ulici za domom č.24 aj kvôli koseniu travy.Dakujem.

01. jún 2018

eman

Padnute stromy

No a je po probleme.Kosci pokosili okolo stromu a problem vyriešeny.Vlk sa najedol a ovca ostala cela.Pokym sa tento problem vyrieši ten agat ešte možno 2x rozkvitne.Keby ten strom bol padnuty niekde inde,napr.za slovenkou alebo pred ms.uradom je po probleme.Už aby boli volby a ten ms.urad sa dufame cely komplet vymeni od zakladu s pozdravom.
20. jún 2018

eman

Platiči dani Vam už nestoja ani za odpoved

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.