Výtlky na Ligetskej ul.

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený
meno
Helena 26. septembra 2018

Chceme požiadať p. starostu , je tu možnosť kam mame podať podnet, aby sa snažil čo najskôr nám zariadiť, aby sa prístupová cesta dala do normálneho stavu 21.st.,keďže už sme v EÚ, bez toho, aby TV musela reportáž o podmienkach prístupu peších chodcov, áut do domov ľudí tadiaľ prechádzajúcich. Štrk po zime je stále na moste, voda neodteka po dažďoch, Ligetska ul. po výstavbe, ale 3m mosta sa už nemohla urobiť.. možno keď príde TV sa,, ľady pohnú ". možno by stačilo dať príkaz kompetentným na úrade, aby dali vyčistiť ujazdený štrk, aby voda odtekala do potoka. zatiaľ. Žijú nablízku dôchodcovia, zaslúžili by si, aby sanitka, autá prešli bez problémov domom, na svoje záhrady hore... Nie je všetko centrum, my sme tiež obyv. mesta. Prosím, posurte to, ide zima.

26. september 2018

Judit Gavlíková

Pani Helenka.Vy nie ste centrum , my tiež nie sme centrum, tak viem o čom píšete. Ale cesta pri COOP Jednota je centrum najcentrovatejšie, pri MsÚ, priamo pod jeho oknami a cesta je v dezolatnom stave. Radšej to ani nemali prerábať
Predtým to bolo lepšie, cesta bola rovná, bez prekážok Pán primátor chodí , alebo sa vozí po nej dennodenne a netrápi ho to Možno preto, že nejazdí na svojom, ale na služobnom aute a preto ho netrápi, že sa auto na prechode z opravovanej na pôvodnú vozovku ničí.Tak ako ho potom môže zaujímať obyvateľstvo na periférií?
03. október 2018

Judit Gavlíková

Tak tých pár metrov pri MsÚ je dokončených. Parádne sa nám zvolebnieva. Zajtra vraj majú začať opravovať križovatku pri Bille. Rýchlo, rýchlo, nech to stihnú, aby sa mali čím chváliť, lebo 10.november je toť za dverami
11. október 2018

Helena

Jama na moste

Ako je možné, že sa obraciame o pomoc a napíše sa nerieseny? My sme s našim podnetom nikdo? Ničiť si auta, brodit v daždi, nerieši sa? Ak by tu býval možno niekto z poslancov riešenie by bolo. Dat sem VPP aby sa to skopalo, odtok do potoka a naviest brúsený asfalt.. alebo co je problém? Odpoveď čakáme.
18. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedený výtlk je vedený v evidencii odd. výstavby MsÚ Handlová. Jeho opravu predpokladáme do konca tohto roka v rámci bežnej údržby komunkácií.
Ospravdeľňujeme sa za neskoršiu odpoveď a ďakujeme za trpezlivosť.
S pozdravom



Mgr. Jana Paulínyová, odd. komunikácie MsÚ
11. december 2018

Helena

Ligetská-cesta-výtlk

V sept. 2018 sme žiadali o pomoc, bola suchá dlhá jeseň, kompetentní sľúbili, že dačo urobia.. prísť s VPP chlapmi, pre kopať, očistiť, odviesť štrk z posypu z minulého roka, urobiť primitívny kanál smer potok.. Po podaní podnetu prišli z úradu merať a koniec.. Čakajú kým napadne sneh, zamrzne a vybavené.. Ďakujeme pekne, ze my sa budeme šmýkat, brodit, p. hovorkyňa to riešila, ako vidieť.. zase sa hľadá firma, ktorá to urobí za naše dane?
11. december 2018

Odkazprestarostu.sk Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,

podnet sme opätovne zaslali samospráve na vyriešenie.

S pozdravom

Tím odkazprestarostu.sk
11. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oprava výtlku na Ul. Ligestká bola zadaná spoločnosti HATER-HANDLOVÁ spol. s r.o.v mesiaci november a bude realizovaná v závislosti od klimatických podmienok.
Ďakujeme za pochopenie
S pozdravom

Mgr. Jana Paulínyová, odd. komunikácie MsÚ
12. december 2018

Helena

V októbri zaslaný podnet na tento stav na moste, odpoveď.. v riešení do konca roka. Dlhá suchá jeseň, nič okrem toho ze boli z výstavby nášho úradu merať.. Urobiť dočasnú nápravu.. do jari, poslať koordinátora s VPP, vyčistiť po minulom roku most a splaveny štrk z hora novej asf. cesty odpratat, skopat do potoka odpad, aby voda nestala na moste.. a na jar po zime zriadiť nápravu, pomôcť ľuďom bývajúcich hore prejsť peši, autom, nenicit si autá, myslieť na starých ľudí tam, aby mohli prejsť.. p. hovorkyňa, dali vám sľub, vy nám,.. zase čakať do jari, kým sa začne valiť voda na most..dane,poplatky ako v meste.. žijeme tu ako v 19.storoci.v EÚ..?
24. február 2019

Anna Hlinková

Takisto sa pripájam k pani Helene. Bývam na Ligetskej a most je momentálne v katastrofálnom stave. Denno denne sa cezeň jazdí autami, rovnako aj pešo. Aktuálne sa do tej(tých) jamy zmestí pomaly aj celé auto. Nechápem prečo, keď sa robil hlavný úsek Ligetskej, tak sa nepotiahol aj ten kúsok mosta, keď už nie teda celá ulica po panelke hore, keďže aj to je predsa Ligetská. Či ten úsek sa už nezmestil do plánov? Po tej ceste jazdí množstvo áut každý deň k záhradkám a do mesta a vytvorili sa tam tak neskutočné diery a skoky. A úsek cez most je naozaj v dezolátnom stave, takže dúfam, že dôjde minimálne v tomto roku 2019 k oprave, keď tak počasie dovolí. Lebo zachvíľu sa tam niekto zraní, alebo si zničí auto a bude žalovať mesto. Pomocní pracovníci, ktorí trošku oškrabkajú mostík od ľadu alebo zametú okraje, to bohužiaľ nezachránia. Ďakujem a verím v skoré riešenie.
26. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedená lávka bola prostredníctvom ľudí na aktivačných prácach vyčistená a porucha na komunikácií zasypaná k 26.3.2019.
Ďakujeme obyvateľom za trpezlivosť.

S pozdravom

Kto? Odd. výstavby MsÚ Handlová, aktivačné práce

Mgr. Jana Paulínyová, odd. komunikácie a marketingu MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania