Námestie baníkov-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený

Dnes sa mi dostal do ruk novy vydavany casopis o Handlovej - Handlovsky hlas. Neviem co je v nom pisane viac, o kolko je lacnejsi, alebo drahsi, preco sa muselo pristupit k zmene vydavatela. Takze by som poprosil kompetentnych aby dali informaciu o tejto zmene. Kolko nas stal casopis ktory vychadzal ako mesacnik, kolko bolo vytlackov , v akej cene to bolo mesacne a taktiez by ma zaujimalo kolko stoji a kolko vytlackov sa bude tlacit po novom a co bude mesto stat roznasanie do domacnosti. Dakujem.

16. máj 2019

Helena

Pan Dušan, je to zmena, primátorka to vysvetlila, hovorkyňa tiež, zadarmo inzeráty pre nás handlovcanov, spomienky a gratulácie zadarmo, bývalé sa tlačili v Bratislave súkr. tlačiarni..každý nový primátor si dá okolo ľudí čo im môže dôverovať, zaviesť nové veci, nič nové. Určite to nie je drahšie keď ich budeme mat 2x mesačne. My sa na to tešíme a nezatracujme hneď niečo na začiatku. Aj Asterion prejde isto zmenami ak uznajú, drahá budova v meste, voľakedy že pomoc začínajúcim podnikatelom.. čo tam je teraz..? Prejdite sa tam raz občania Handlovej. Preto mladí konajú chcú zmenu v meste.. Držíme palce.
16. máj 2019

Dušan

ja beriem kazdu zmenu k lepsiemu. ale financna stranka ma zaujima, kedze to ide z mestskych penazi do ktorych prispievam aj ja.
17. máj 2019

Laci

Noviny sú výborné, absolútna spokojnosť...Držím palce.
20. máj 2019

Anna Neuschlová

No aj by sme to posúdili - no dodnes sme žiadne nedostali. Vraj budú vo všetkých schránkach ?
Okružná 25 -35 nedostala ani jedny? Alebo ten čo ich má roznášať to ešte nestihol? Kde nastala chyba? Za chvíľku budú druhé a my sme nedostali ešte ani prvé?
30. máj 2019

Dušan

Podnet nerieseny. Naco by sme odpovedali. Do novin sme napisali par cisel, ale to ze je to drahsie za rok ako stare noviny to ste tam nenapisali. pretoze za rok 2019 sa to rata iba od maja. to znamena o 8 vydani menej. aj tak je to zbytocne tolko vytlackov, mozno by ste usetrili peniaze keby sa nejake vytlacky dali do novinovych stankov, zobral by si ich kto chce. odbremenili by sme postarky a usetrili rocne 1680€. ja ich osobne nepotrebujem , jedine na cistenie zeleniny. urcite je takych viacej co to nechcu do schranky. ved je to na vebe.
12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odpoveď na Vaše otázky sme zverejnili v druhom vydaní dvojtýždenníka Handlovský Hlas. Článok nájdete na tretej strane po kliknutí sem http://www.handlova.sk/download_file_f.php?id=1148877.

S pozdravom a prianím pekného dňa

Denis Szentkirályi
odd. komunikácie a marketingu MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania