Námestie baníkov-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený
meno
Ján 30. septembra 2019

Na budove oproti autobusovej zastávke na Námestí baníkov vedľa hotela Baník sú narušené komíny. Foto prikladám.

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Ďakujeme za podnet. Posúvame ho v tlačenej podobe na oddelenie - Spoločný obecný úrad - ako oficiálny podnet, na základe ktorého oslovíme vlastníka budovy a vyzveme ho k náprave.
Kto? Stavebný úrad MsÚ Handlová

Tím oddelenia komunikácie a marketingu
Mestský úrad Handlová
09. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Včera, t.j. 8. júna 2021 sme obdržali písomnú odpoveď od majiteľa budovy, v ktorej doložil, že z technického a stavebného hľadiska je komín v poriadku a je bezpečný. Dokument je k nahliadnutiu na MsÚ, č.d.10

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania