Námestie baníkov-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený
meno
Jana 21. októbra 2019

Verejné toalety.
Zaujimalo by ma, kedy budú opravené/spristupnené verejné záchody v meste. Pripadne kam máme ako obcania ist. Cez tyzden sme potrebovali ist s malym dietatom na wc a v meste nebolo kde. Išli sme na mestsky úrad,kde sme dostali odpoved, ze wc môzeme pouzit len ak ideme na úrad nieco vybavovat. Takze tam tiez nie.
Dakujem

22. október 2019

Malá Hôrka

Dobrý deň, no tak to by ma tiež veľmi zaujímalo. Ďakujem Jana za podnet. Chcela som sa opýtať to isté.
23. október 2019

Dušan

A teraz uz iba cakat, kedy sa uraci masmedialnemu oddeleniu odpovedat. lebo toto bola strasne tazka otazka. od 19. podane a dnes 23 stale odpoved ziadna. ale uz sme si na to zvykli. cim ich je tam viacej, tym je to horsie.
24. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Vďaka združeniu obcí Handlovskej doliny, ktorého je mesto Handlová členom, bola v Handlovej prevádzka verejných toaliet zabezpečovaná zamestnancami turisticko informačnej kancelárie (TIK). Z dôvodu dočasného pozastavenie činnosti TIK bola ukončená i prevádzka verejných toaliet. Prevádzka verejných toaliet na tomto mieste nie je obnovená hlavne z dôvodu ich zlého technického stavu a na základe podnetov od občanov smerovaných zamestnancom TIKu, ktorí informovali o sťažnostiach najmä starších občanov. Mesto Handlová rozhodlo v súčasnej dobe neprevádzkovať verejné toalety naďalej v týchto priestoroch. Dočasným riešením platným od októbra t.r. je prevádzkovanie toaliet pre verejnosť na prízemí MsÚ. Otvorenie toaliet zabezpečuje miesto prvého kontaktu.
O zriadení nových priestorov verejných toaliet budeme verejnosť včas informovať.

Tím oddelenia komunikácie a marketingu
Mestský úrad Handlová
24. október 2019

Jana

Dobry den, tak by ste to mohli pani na mieste prveho kontaktu aj povedat, ze toalety na urade su pre kazdeho. Jej reakcia na nasu ziadost o pouzitie toalety bola arogantna a to sme tam boli v oktobri.
Dakujem
24. október 2019

Dušan

mozno ze ta pani na mieste prveho kontaktu ani neklamala. ale az teraz sa rafny pani zobudili a povolili to.
28. október 2019

Mikulaš Pukač

V Prievidzi pod MsÚ sú verejné WC zadarmo a ozaj čisté. Tie handlovské sú, keď sú v prevádzke, len pre zdatných seniorov. V Handlovej ich mohli riešiť v hoteli z boku, kde sa podávali jedlá na stojáka ak tam WC ešte zostalo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania