Krátka-oplotenie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

V riešení
meno
Aďa 15. júna 2020

Dobrý deň, po dnešnej búrke len tak mimochodom jedná sa o majetok mesta, oplotenie MŠ Dimitrovova nám visí v záhrade. Plot máte uviazaný kovovými lanami o lipu a gaštan... Problém nikto dlhé roky nerieši aj napriek tomu že je to nebezpečné z dôvodu že sa tam zvyknú pohybovať deti keďže je to areál MŠ... Hádam si to už konečne niekto všimne...

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za zaslanie podnetu.
O zlom technickom stave oplotenia mesto Handlová aj riaditeľka materskej škôlky vedia. Zatiaľ sa riešila údržby do takej miery, aby plot nikoho neohrozoval na zdraví, či už deti, alebo susedov.

V súčasnej dobe preverujeme výšku nákladov na kompletnú rekonštrukciu oplotenia,

tím oddelenia komunikácie a marketingu
22. jún 2020

Aďa

Ďakujem za profesionálny prístup a rýchlu odpoveď.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.