Hviezdoslavova-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený
meno
Zuzana Fašáneková 16. júna 2020

Je tu nová sezóna "letných terás" a ako každý rok aj tento sa až na Malej horke ozýva hlasná hudba (ktorá sa stisuje a spúšťa hlasnejšie) z podniku pri vstupe do bane. Zaujímalo by ma či mesto vydalo povolenie na hudobnú produkciu, lebo vo vzdialenosti 2 km je táto hudba nad nad bežnú mieru obťažujúce.

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za zaslanie podnetu.
Referát podnikateľskej činnosti a miestnych daní na mestskom úrade neeviduje žiadne oznámenie o predĺžení prevádzkového času v danej lokalite. Kontaktovali sme aj Mestskú políciu v Handlovej. Za posledné dva týždne neevidujú žiadne oznámenia od občanov na rušenie nočného pokoja v danej oblasti.

V prípade rušenia nočného pokoja po 22. hodine zavolajte na MsP. Mestská polícia v takýchto prípadoch ukladá na mieste blokovú pokutu vo výške 33€. Aj v prípade opakovaného porušovania.

Na mestskú políciu môžete volať 24 hodín denne 046/168 00, 046/ 5475 007 alebo 0905 499 384.

tím oddelenia komunikácie a marketingu
30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

radi by sme dali do pozornosti aj článok o rušení "nočného kľudu" z aktuálneho čísla Handlovského hlasu (13), ktorý je teraz už dostupný na stiahnutie na mestskom webe https://www.handlova.sk/data/page/handlova.sk/5454/hh_2020_13.pdf
v tlačenej podobe bude od zajtra v 11 distribučných miestach v meste.

tím oddelenia komunikácie a marketingu
05. august 2020

obyvateľka Hôrky

Dobry den, nepokladam odpoved samospravy za dostacujucu a vobec nechapem, ako moze byt problem oznaceny ako vyrieseny, ked problem pretrvava minimalne od r.2017 dodnes. Dokedy a naco mame hlasit policajtom tuto skutocnost? Ved velmi dobre vsetci, ktorí byvame v danej lokalite vieme, ze stale to pokracuje a oni to musia pri svojich kontrolnych jazdach vediet tiez. 29.4. 2020 bol podany podnet - "VYRIEŠENY", ako inak, kde sme chceli konkretne cisla, napr. kolko bolo zrusenych najomnych zmluv, vypratani z bytu a pod. , nakolko 20.9.2018 sa konalo stretnutie vsetkych kompetentnych s obyvatelmi Banickej kolonie a vysledok? Za par tyzdnov budu 2 ROKY od tohto datumu. Kolko je to nezelanych koncertov z Banickej kolonie? Zas pribudne len "Vyriešeny" ???

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania