Okružná-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený
meno
eman 11. augusta 2020

Dobrý den.Chcel by som požiadat kompetentných o odstránenie spadnutých drevin na okružnej ulici za domom č,24.Dakujem

11. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za zaslanie podnetu. Nahlásili sme ho na oddelení výstavby, ÚP, dopravy a životného prostredia.
V súčinnosti s aktivačnými pracovníkmi budú zlomené /padnuté dreviny odstránené.
Kto? Oddelenie životného prostredia + aktivační pracovníci
Kedy? v priebehu 34. týždňa

Tím oddelenia komunikácie a marketingu
12. august 2020

eman

Dakujem za rychle vyriešenie podnetu
13. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Váš podnet je vyriešený. Spadnuté dreviny odpratali aktivační pracovníci.

Tím oddelenia komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.