Iný subjekt

Verejne osvetlenie pri bille cez deň

- Námestie baníkov


07. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
Máj 2018

Studničky v okolí mesta

- Odbojárov


09. mája 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Iný subjekt

Neriešený
 
Apríl 2018

Totalny bordel hotove smetisko

- Fučíkova


13. apríla 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Marec 2018

Znečistené verejné priestory

- Partizánska


28. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Marec 2017

Opustené auto ?

- Železničiarska


18. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Júl 2016

Potok na MC a Okružnej

- Okružná


14. júla 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
Máj 2016

Stále rozsvietený prechod pre chodcov pod mostom

- Mostná


14. mája 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
September 2015

Prepojovaný most

- Mostná


03. septembra 2015

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení