Hlboké nad Váhom-lavička-poškodená (zastávka ZŠ)

Zodpovednosť za riešenie: Hlboké nad Váhom

Neriešený

lavička je poskodena na zastavke sad -hlboke nad vahom zš. chyba drevena doska

29. marec 2021

Samuel

Dobrý deň mohol by som poprosit o opetovne zaslanie samosprave ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.